[DIARY2] HOTZIL: Wiadomości od Hoshiego, Dino, The8 i Juna

DINO

Hej, tutaj maknae Seventeen, Dino. Przyszedłem po nagraniach programu. Ostatnio odnoszę wrażenie, że mamy więcej zajęć i występów. Fajnie jest mieć możliwość nauki wielu rzeczy dzięki temu. Fajnie też być bardziej zaangażowanym i mieć więcej zajęć. Miałem trochę zwyczajów będąc trainee. Takich jak pisanie tekstów czy tworzenie nowych choreografii. Chociaż to może brzmieć jak wymówka, ale w trakcie promocji jest to czasami męczące. Kiedy skupiam się na występie, zamiast myśleć o sobie, częściej myślę o całym zespole. Przez to zaniedbuje swoje własne ćwiczenia. Ostatnio nie wystarcza trenowanie w wolne dni, pod koniec zaplanowanych zajęć czuję się trochę nieswojo. Nie jestem przyzwyczajony do tego typu grafiku. Czy są to moje indywidualne ćwiczenia bądź determinacja, mam nadzieję, że nie poddam się w dążeniu do celów i wciąż będę trenować. Zakończył się dzisiejszy grafik, hyungowie i staff ciężko pracowali. Idę przełożyć tę determinację na ćwiczenia.
Jeśli obiecaliście coś sobie lub macie coś, co chcecie chronić mam nadzieję, że możecie to zrobić przed zakończeniem dnia. Więc teraz idę ćwiczyć. Pa.

 

JUN

Dzisiaj też poszedłem do sali treningowej po skończonym grafiku. Wczoraj, po długim dniu jadłem chińskie jedzenie z The8 i Seungkwanem. Jedliśmy jajecznicę z porem, ostre mięso z kurczaka i smażoną baraninę z chilli. Było bardzo smaczne. Seungkwan… Myślałem, że Koreańczycy nie lubią chińskich potraw, ale Seungkwan jadł to lepiej niż się spodziewałem, byłem zaskoczony. Kocham jeść jedzenie z Sichuan. Mapo tofu i ostry hotpot widziane w Korei są całym jedzeniem z Sichuan. Jest to bardzo ostre. Z naszego zespołu Wonwoo kocha jeść ostre potrawy. Następnym razem, kiedy nadarzy się okazja to chcę wziąć go na jedzenie z Sichuan. Chciałbym, żeby dzień wolny szybciej nadszedł. Powinienem zjeść chińskie jedzenie z resztą chłopaków.
Chłopaki, dzisiaj też ciężko pracowaliście. W przyszłości, jak będziemy mieć wolny dzień to zabiorę wszystkich na jedzenie. Pa pa

 

THE8

Hej, tutaj drugie diary The8. To studio Woozi hyunga, jest uroczo. |spada| Przepraszam Woozi. Co ostatnio porabiacie? Wczoraj poszedłem jeść z Seungkwanem i Junem. Niedawno Seungkwan mówił nam, że chce zjeść chińskie jedzenie. No więc wczoraj poszliśmy. Jest tutaj dużo sklepów należących do Chińczyków. Powiedzieliśmy Seungkwanowi o tamtejszych potrawach chińskich. Nasza trójka smacznie zjadła. Cieszę się, bo chłopacy mogą dobrze jeść chińskie jedzenie. Jeśli polecimy do Chin w przyszłości, to chcę pokazać im więcej potraw. Ostatnio robi się coraz zimniej. Wy, nasi członkowie i rodziny, bądźcie ostrożni. Ubierajcie się ciepło wychodząc na zewnątrz. Uważajcie na siebie. Pa

 

HOSHI

Dzisiaj też nagrywam po skończonym grafiku. To miejsce… studio Wooziego. Fortepian jest wyłączony. W trakcie promocji z Mansae, dobrą rzeczą jest to, że nasi seniorowie przychodzą nas wspierać więc czujemy się pewni siebie i mamy więcej siły. Raina noona kupiła nam drogą pizzę, Uee noona pączki, zjedliśmy to ze smakiem. Lizzy noona dała nam lody. Nasz menadżer zrobił to wcześniej. Pamiętam, że było smaczne.
Chcemy być jak After School kiedy staniemy się popularni i będziemy mieć juniorów. Chcemy dbać o nich. Powinienem nagrać wiadomość wideo?
Sunbaenims, cześć. Zawsze widzimy się w sali treningowej, wspieracie nas, jestem za to bardzo wdzięczny. Będziemy ciężko pracować i staniemy się wspaniałymi juniorami. Odwdzięczymy się wam.
Pledis, fighting!!


 

Video from: wooga_babe
ENG: svtunited subs
PL: Jumi @ Seventeen Poland
Korekta: Loki @ Seventeen Poland
Prosimy o podawanie źródła przy braniu naszych tłumaczeń.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s