[DIARY2] HOTZIL: Wiadomości od S.Coupsa, Vernona, Wonwoo i Mingyu

S.COUPS

Aigoooo… To już drugie diary *h h* Promocja Mansae zbliża się ku końcowi. Podczas niej mieliśmy wiele okazji do spotkania się z fanami, np. fansign i fanmeeting. Było naprawdę fajnie. Od razu po tym, jak skończy się promocja Mansae, wracam z Woozim do studio, żeby pracować nad nowymi piosenkami na następny album. Ostatnio, kiedy jestem zajęty pisaniem tekstów do piosenek, myślę sobie o obietnicy jaką złożyliśmy fanom, o ich twarzach i o miłości jaką od nich otrzymujemy. Zawsze o tym wspominam. W trakcie tego albumu… pierwszego też… to co otrzymaliśmy przerosło nasze wszelkie oczekiwania. Tak szczerze mówiąc, jest to dla nas takim troszkę… Ale tylko troszkę, obciążeniem. Jestem jednak pewien, że przez to powrócimy z jeszcze lepszymi występami! Dziękuję Wam, fanom, za całą miłość okazaną nam i naszym piosenkom. Żeby odpłacić Wam za miłość, muszę iść do studio i ciężko pracować! Annyeong. Dziękuję <3

 

WONWOO

Cześć, tu Wonwoo z Seventeen. To już druga historia. Jesteśmy blisko końca promocji. Przez ten czas naprawdę żyłem szczęśliwie, ale są ludzie wokół nas, którzy wciąż pytają „nie jesteście zmęczeni?”, „nie stresujecie się?”. Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie. Trochę się tak czujemy, ale zawsze myślimy pozytywnie i każdy z członków próbuje znaleźć sposób, by rozładować stres. Jeżeli chodzi o mnie, to czytam książki, oglądam filmy, dołączam do członków, gdy grają w gry albo słucham muzyki. Tak pozbywam się stresu. Myślę też, że spędzenie czasu tylko z samym sobą jest ważne. Jeśli dasz sobie czas, stres szybko zniknie. Naprawdę uważam, że jest to ważne.
Mamo, dlaczego tak się zamartwiasz? Mamo, nie musisz się martwić.
Teraz został tydzień lub dwa do końca promocji. W ciągu tego jednego lub dwóch tygodni, ja oraz reszta członków będziemy pracować ciężej bez przyjmowania żadnego stresu. W przyszłości również, proszę, oczekujcie różnych rodzajów muzyki i występów, które zaprezentujemy. Będziemy pracować ciężej. Dziękuję.

 

VERNON

Cześć, jestem Vernon. Znów wróciłem, do diary Vernona. Ostatnio dostałem różdżkę Harrego Pottera od jednego z chłopaków. Bardzo lubiłem Harrego Pottera kiedy byłem młodszy więc jak dostałem tę różdżkę… Wróciły wszystkie fantazje i wspomnienia z tym związane. Mam zamiar znów obejrzeć całą serię. Obejrzałem już pierwszą i drugą część. Zamierzam obejrzeć trzecią. Trzecia leciała na IPTV, ale była z dubbingiem. Szukałem bez dubbingu, ale nie było, więc nie mogłem obejrzeć. Naprawdę chcę to obejrzeć. Musimy kupić telewizor i bardzo poważnie wybieramy. Chcę szybko obejrzeć trzecią część. Jeśli ją obejrzę to powiem o tym w następnym diary.
Dzisiaj też wszyscy ciężko pracowali. Dzięki każdemu, kto ogląda to wideo. Idę teraz oglądać Harrego Pottera. Dziękuję

 

MINGYU

Cześć, tutaj Mingyu z Seventeen. Diary Mingyu część druga. |klaszcze| W tym diary mam coś, co naprawdę chcę powiedzieć.
Mamo, tato. Hej, przed chwilą wróciłem z nagrywania. Nie mogłem do was dzisiaj zadzwonić, ale po nagraniu to zrobię. Teraz jestem… chory. Dużo jem, w trakcie promocji przybrałem więcej na wadze niż kiedy nie robiłem nic. Dobrze spędzam czas pracując z resztą chłopaków, jestem bardzo uradowany stojąc na scenie i spotykając fanów. Jestem szczęśliwy każdego dnia więc mam nadzieję, że nie martwicie się o mnie za bardzo. Mam już 20 lat więc zamiast martwić się o moje posiłki, ubrania i zdrowie, mam nadzieję, że będziesz mnie bardziej wspierać, dobra mamo? Kocham cię.
Teraz, babciu, robi się coraz zimniej. Mam nadzieję, że uważasz na siebie, na posiłki i spędzasz mniej czasu w samotności. Mam nadzieję, że spędzasz go więcej z rodziną. W przyszłości będę częściej pojawiać się w telewizji, więc proszę oglądaj mnie razem z siostrą, ok? Kocham cię
Mam nadzieję, że moja rodzina nie będzie płakać, ani nic takiego… proszę nie płaczcie… po prostu myślcie o tym jak o sile, żebyście nie martwili się tak bardzo. Mam nadzieję, że zaufacie mi w tych sprawach. Będę częściej kontaktować się z siostrą. Wierzę, że jesteście zdrowi, nie martwcie się tak o mnie. Bardzo was kocham.


 

Video from: wooga_babe
ENG: 6veryday, svtunited subs
PL: Jumi, Nika, Stefan @ Seventeen Poland
Korekta: Loki @ Seventeen Poland
Prosimy o podawanie źródła przy braniu naszych tłumaczeń.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s