[FANCAFE] 160509, Przeprosiny Wonwoo

W niedzielę, 8 maja na pann pojawił się post ujawniający wpisy Wonwoo na forum klasowym z 2008 roku. We wpisach chłopak obrażał czlonkinie Girls Generation.
Dnia 9 maja napisał ręcznie oficjalne przeprosiny, które zostały opublikowane na fancafe.

PL:

Cześć, jestem Wonwoo.
Na początku chcę przeprosić wszystkich, którzy zostali zranieni przez tę kontrowersje.
Zamiast mówić, że był to błąd młodego wieku i coś, czego nie pamiętam, chcę przeprosić, przyznać się do winy i zostać ukaranym.
Napisałem to będąc młody, ale nie zmienia faktu, że byłem osobą, która to zrobiła. Przepraszam SNSD sunbae-nims, fanów SNSD i Carats. Również przepraszam członków Seventeen, którzy ciężko pracowali by być Seventeen.
Byłem bardzo niedojrzały. Trakotowałem celebrytów lekceważąco i nie myślałam o tym, że moje słowa mogą zranić ludzi. Będąc w gimnazjum zostałem trainee i właśnie wtedy dowiedziałem się o presji towarzyszącej staniu się kimś, kto występuje na scenie. Po nauczeniu się jak dużo osób pracuje przy jednym artyście i co występujący czują, promując się z Seventeen dowiedziałem się co oznacza stanie na scenie. Teraz wiem jak wielki sukces SNSD sunbae-nims osiągnęły i szanuję je. Również otrzymując miłość od fanów dowiedziałem się, że muszę być odpowiedzialny za to i jak jeden komentarz może oddziałać na uczucia celebryty. Rozpamiętuję moją winę.
Nie mogę prosić o wybaczenie. Nieskończenie żałuję i chcę przeprosić SNSD sunbae-nims. Mój bezmyślny post nie był prawdą i mógł kogoś zranić. Nie mogę podnieść swojej głowy, bo bardzo przepraszam.
Spróbuję nie rozczarować nikogo. Przeczytam wszystkie krytyczne komentarze i rady na temat mojego niedojrzałego zachowania, nie zapomnę ich.
Proszę nauczajcie mnie częściej w przyszłości.
Przepraszam jeszcze raz. Żałuję.


Eng: k-pop k-fans @ blogspot
Pl: Jumi @ Seventeen Poland
Prosimy o podawanie źródła przy braniu naszych tłumaczeń.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s