[ARTYKUŁ] 161019, „Chcemy być artystami, którzy przejdą do historii”

Artykuł Sports Chosun:
Młodzi idole SEVENTEEN chcą zostać artystami, którzy przejdą do historii.

cvdrkpnxeaagift

Różne twarze Dino, Hoshiego, Juna oraz The8 z SEVENTEEN ukazane poprzez zdjęcia.
Magazyn „Dazed & Confused”, zlicencjonowany w Wielkiej Brytanii i zajmujący się modą oraz kulturą, opublikuje zdjęcia oraz wywiad z trzynastoma członkami nowej, błyszczącej grupy SEVENTEEN. Będą oni jednym z tematów magazynu przez trzy miesiące. W listopadowym wydaniu zagości tam Performance Unit.

SEVENTEEN zadebiutowali w maju 2015 roku z piosenką „Adore U”, kolejno zdobywając serca odbiorców utworami takimi jak „Pretty U” czy „Very Nice” i otrzymując przydomek młodych, orzeźwiających idoli. SEVENTEEN to utalentowana grupa, gdzie każdy z członków uczestniczy w fazach produkcyjnych, przy pisaniu tekstów oraz przy tworzeniu choreografii.

cvdrlk2xgaas8sg

Zapytani o rolę Performance Unit w zespole, lider Performance Team Hoshi odpowiedział pełen entuzjazmu: „Osobiście bierzemy udział w tworzeniu choreografii do tytułowych piosenek oraż aranżujemy kompozycję zespołu na scenie. Kiedy gramy koncert, piszemy również teksty rapu i śpiewamy„.

Podczas sesji dla „Dazed & Confused”, która odbyła się w studio oraz na boisku nad rzeką Han, Performance Team musiało być zmęczone, ale cała czwórka zadowolona była z nowego, interesującego konceptu, obdarzając personel szerokimi uśmiechami.

cvg5exzweaa2hgk

Członkowie Performance Unit zostali zapytani o swoje marzenia. Odpowiedzieli z pewnością siebie, entuzjazmem i roziskrzonymi oczami:
Jun: „Mam wiele marzeń. Za każdym razem kiedy się budzę, do ogromnej listy dochodzi kolejne. Aby udało mi się je spełnić, muszę pracować ciężej i żyć wydajniej. Szczęście postrzegam bardziej jako samozadowolenie z siebie niż bycie gwiazdą„.
Hoshi: „Chcę jak najlepiej dla SEVENTEEN, chcę być oddanym synem moich rodziców. Chciałbym wygrać pierwsze miejsce w każdym programie. Do tego czasu byłoby naprawdę wspaniale, jeśli wszyscy członkowie będą na zawsze razem„.
Dino: „Chciałbym być artystą, który przejdzie do historii. Jako część SEVENTEEN„.
The8: „Moim marzeniem jest, by SEVENTEEN występowali jak najdłużej oraz zostanie supergwiazdą„.

Zdjęcia z sesji oraz wywiad ze szczerym Performance Unit, czterema chłopcami pełnymi marzeń, będzie dostępny w listopadowym wydaniu magazynu „Dazed & Confused”.


ENG: FALLinHOSH
PL: Białko @ Seventeen Poland
Prosimy o podawanie źródła przy braniu naszych tłumaczeń.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s