[WYWIAD] SEVENTEEN x Seventeen – Test Psychologiczny

Odkryj ‘Prawdziwe Ja’ Seventeen za pomocą testu psychologicznego!

Ciekawe, co tak naprawdę myślą zawsze energiczni członkowie Seventeen! Niektórych zaskakują ich odpowiedzi, niektórzy się ze swoimi zgadzają. Dowiedzmy się!

DRnrEk7UMAAoaqQ

PYTANIE
Powiedzmy, że podczas czyszczenia wanny przez przypadek się pomoczyłeś. Która część twojego ciała się pomoczyła?

ODPOWIEDŹ
To część ciała, z którą czujesz się najbardziej pewnie!

 

S.COUPS: Ręce. Od nadgarstków po łokcie.

Moje ręce?! Musiałbym spędzić więcej czasu na siłowni, żeby to stało się prawdą *nieśmiały*. Uważam swoje oczy za najbardziej urzekający punkt. Załamania moich oczu są bardzo widoczne, a moje rzęsy długie, więc, od kiedy byłem dzieckiem, dużo osób komplementowało moje oczy.

JEONGHAN: Nogi. Od ud po sam dół!

Dużo osób mówi mi, że mam dobry styl, ale osobiście tego nie widzę… Jestem chyba najbardziej pewny swojej twarzy, kiedy mam makijaż *śmieje się*.

JOSHUA: Górna część ciała. Mam tylko nadzieję, że nie pomoczyłem twarzy *śmieje się*.

Czy to prawda? Ludzie komplementują moje oczy. Mam podwójne powieki z dużymi workami pod oczami, które mam po mamie. Na naszych zdjęciach z dzieciństwa ja i mama wyglądamy podobnie.

JUN: Głowa! Bo coś takiego faktycznie się raz zdarzyło.

JUN: … *brak słów*.

JEONGHAN: To jego twarz.

JUN: *uśmiecha się szeroko* Jeśli chodzi o mnie, czuję się najbardziej pewnie ze swoją przystojną twarzą ♡♡

HOSHI: Prawa strona mojej talii.

Hahaha to nie tak, że ćwiczę tylko prawą stronę *śmieje się*. Tak naprawdę, najpewniej czuję się ze swoją twarzą! Nie że uważam, że jestem przystojny, ale myślę, że to bardzo urocza i przyciągająca twarz!

WONWOO: *myśli trochę* Głowa.

Ahhh~ *trochę zawstydzony, ale w jakimś stopniu się zgadza* Jestem pewien, że w grupie jestem odpowiedzialny za aspekt intelektualny!

WOOZI: Ręce!

Hahahaha!! *umiera ze śmiechu* Nie mogę do końca powiedzieć, że czuję się z nimi całkowicie pewnie, ale skłamałbym, mówiąc, że nie. Za to jestem pewien swoich dłoni. To dlatego, że powiedziano mi, że moje paznokcie są ładne, bo moja mama dbała o nie, kiedy byłem młodszy. Wtedy jednak tego nie lubiłem. Ale teraz nie mam już jej przy sobie, żeby to robiła *śmieje się*.

THE8: Od obojczyka do klatki piersiowej!

Tak, to brzmi dobrze *śmieje się*. Ostatnio ćwiczę codziennie, więc czuję się bardzo pewnie ze swoim ciałem, nie tylko z obojczykiem i klatką piersiową. Kiedy odpowiadałem na to pytanie, myślałem też o swojej twarzy… ale nie czuję się z nią zbyt pewnie! Mingyu jest kimś, kogo nawet ja uważam za przystojnego. Jest modny, jest idealny *śmieje się*.

MINGYU: Twarz!

Coo~! Chociaż, jeśli porównałbym ją do reszty ciała, to w sumie czuję się najbardziej pewnie ze swoimi oczami, więc twarz może się zgadzać. Czuję się pewnie z całym swoim ciałem, ale moje oczy i nos są częściami ciała, w których mam najwięcej pewności. Jestem bardzo wdzięczny rodzicom, którzy mi je dali.

DK: Może mój brzuch!

Och! Eee, t-to nieprawda~ to nieprawda!! Nie czuję się pewnie z moim brzuchem. Co więcej, czuję się pewnie ze swoimi udami! Są umięśnione i męskie; wiele fanek i fanów także je komplementowało.

SEUNGKWAN: Ja również myślę, że to będzie mój brzuch *dotyka swojego brzucha rękoma*.

Ale to jest część, z którą czuję się najmniej pewnie *śmieje się*. W rzeczywistości myślałem, żeby odpowiedzieć ‘mój tyłek’… czuję się z nim bardzo pewnie! Jest pulchny i okrągły. Dziękuję mojej mamie za to, że taki przyszedłem na świat ♡

VERNON: Dolna część ciała, bardziej całe moje nogi.

Aahhh- Och~!! Nie wiem czy to do końca prawda… to trochę skomplikowane. Ale w porównaniu z innymi członkami mam mocne nogi. Są też raczej po tej umięśnionej stronie. Chyba są całkiem wytrzymałe? *śmieje się*.

DINO: Czy mogę wymienić dwa? Byłyby to moje łydki i mój brzuch.

Nie czuję się jeszcze aż tak pewnie ze swoim brzuchem *śmieje się*. Tańczę od kiedy byłem mały, więc jestem całkiem pewny swoich łydek. Jeszcze niedawno siłowaliśmy się na nogi z członkami, byłem na pierwszym miejscu!

 

PYTANIE
Wyobraź sobie, że podczas robienia zakupów, zauważasz uroczą wypchaną maskotkę. Jest też ktoś obok ciebie, kto także patrzy na tę maskotkę. Ile lat ma ta osoba?

ODPOWIEDŹ
Wiek tej osoby odzwierciedla twój wiek mentalny (używają tutaj swojego koreańskiego wieku).


S.COUPS: Jeśli ta osoba patrzy na wypchaną maskotkę, to znaczy, że ma 7 lub 8 lat.

Hahahaha!! Myślę, że to się całkiem zgadza. Ponieważ jestem liderem, staram się wyglądać na silnego i godnego zaufania, ale w rzeczywistości jestem najmłodszy w mojej rodzinie. Więc w domu często zdarza się, że jestem bardziej zajęty sobą i trochę bardziej niedojrzały.

JEONGHAN: 17.

Więc to chyba oznacza, że w sercu jestem wiecznym siedemnastolatkiem. W rzeczywistości mam 23 lata, jest więc różnica 6 lat. Jak teraz o tym myślę, nie zmieniłem się za bardzo od czasów liceum.

JOSHUA: 20 kilka lat. Pewnie około mojego wieku.

Zgadzam się, że zachowuję się odpowiednio do swojego wieku. Ale są momenty, kiedy patrzę na moich znajomych w tym samym wieku i czuję, że jestem bardziej dojrzały… och, ale niedawno spotkałem się ze swoimi starymi przyjaciółmi i wyglądałem w porównaniu do nich młodziej, więc byłem trochę zaskoczony *śmieje się*.

JUN: Może dziewczyna w moim wieku.

Cieszę się, bo myślałem, że mój mentalny wiek będzie niższy~ *zwraca się do JH* okazałeś się młodszy ode mnie! *JH się frustruje*.

HOSHI: 22.

Nie jestem ani zbyt dojrzały ani zbyt młody, więc myślę, że to się całkiem zgadza *śmieje się*. Mimo że Vernon jest młodszy, czuję, że mentalnie jest dużo bardziej dojrzały ode mnie. Mogę się przy nim rozluźnić. Rozmawiam z nim czasami o moich zmartwieniach i czuję, że mnie rozumie.

WONWOO: 4 lata starszy (od niego).

Ah~ zdaje się, że to prawda. Zawsze od kiedy byłem mały lubiłem czytać, więc pośrednio doświadczyłem więcej niż inni ludzie, mogę zatem mieć bardziej dojrzały wiek mentalny niż moi rówieśnicy.

WOOZI: Osoba w wieku gimnazjum albo liceum?

*umiera ze śmiechu* Hahahaha!!! To mnie zaskoczyło. Ale to w pewien sposób świadczy o tym, że jestem młody. Pozytywne myślenie *śmieje się*. Od dziecka nie byłem wyjątkowo gadatliwy czy aktywny, więc przezywali mnie ‘Młody Dziadek’. Więc cieszę się, że stałem się teraz młodszy mentalnie *śmieje się*.

THE8: Około 19.

Mam teraz 21, więc całkiem podobnie! Dla mnie to się całkowicie zgadza *śmieje się*. Czuję, że nasza grupa ma wielu członków, którzy są mentalnie dojrzali. Ale jestem pewien, że Jun i DK są mentalnie młodsi niż ich faktyczny wiek. To dlatego, że są szczerzy i niewinni, nie dlatego, że są dziecinni!

MINGYU: 21 do 25. Ktoś starszy ode mnie.

Tak, to brzmi prawidłowo! Nie jestem jednak do końca pewien czy to dobrze *śmieje się*. Od dziecka obracam się w świecie rozrywki, więc czuję, że wstąpiłem do społeczeństwa wcześniej niż większość moich rówieśników. Dlatego też, kiedy spotykam się z moimi znajomymi w tym samym wieku, czuję, jakby byli młodsi. Myślę, że ta odpowiedź jest samo-wytłumaczalna.

DK: Ktoś, kto też ma 21 lat.

Zgadza się! Tak bardzo się cieszę, że nie skończyłem super młodo~ Z mojego punktu widzenia, Mingyu-ssi jest jak dziecko. Jest bardzo psotliwy. Na przykład, kiedy pozujemy, on specjalnie baaardzo delikatnie we mnie wpada. To jest w nim bardzo dziecinne! Na początku myślałem, że to urocze, ale od kiedy robi to cały czas… traci swój urok *śmieje się*. Z drugiej strony, myślę, że wiek Seungkwana będzie bardzo dojrzały. Jego zachowanie odzwierciedla jego troskę o innych.

SEUNGKWAN: Dziewczyna w nastoletnim wieku. Może 14?

*chichocze* Myślę, że ta odpowiedź jest prawidłowa *śmieje się*.

VERNON: Kobieta w wieku 20 kilku lat?

Ah- *nie wygląda na zadowolonego ze swojego wyniku*. Zawsze myślałem, że zachowuję się odpowiednio do swojego wieku, ale… jestem sobą. Ekscytuję się wewnętrznie, ale nie pokazuję tego za bardzo na zewnątrz. Trochę jakbym podświadomie czuł, że nie chcę pokazywać wszystkiego. Chcę, żeby niektóre rzeczy zostały tajemnicą *śmieje się*.

DINO: Myślę, że może ktoś w wieku 30 kilku lat?

Wow- to całkiem ciekawe! Myślałem, że mój wiek mentalny był kilka lat wyższy od prawdziwego. Ale nigdy nie przypisywałem sobie aż 30 lat *śmieje się*.

 


JPN>ENG: pinkseunkwanie
ENG>PL: Zu @ Seventeen Poland
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s