[FANACC] 180202 Fanmeeting: „Seventeen in CARATLAND 2018” (drugi)

Dnia 3 lutego 2018 odbył się fanmeeting „Seventeen in CARATLAND 2018”

  • Kolejność piosenek oraz VCR była taka sama jak na pierwszym fanmeetingu link. MC był Mingyu. Pomylił on raz slogan “jjak jjak Caratland” i zamiast tego powiedział “jjak jjak Edge” (jak za czasów trasy Diamond Edge) na co członkowie zaczęli krzyczeć “Ah Kim Mingyu! Zepsułeś wszystko!!”
  • Pierwsza gra: Quiz o HipHop Unicie.

Każdy członek Hiphop Unitu zadawał pytanie, za złą odpowiedź odpowiadający otrzymywał uderzenie zabawkowym młotkiem. W tej grze wszyscy używali nieformalnego języka. Mingyu spytał co było piosenką którą naprawdę zaśpiewał na przesłuchaniu do Pledis. Prawidłową odpowiedzią (której udzielił Wonwoo, ponieważ DK zapomniał tytułu i tylko zaśpiewał kawałek) było: na początku zaczął śpiewać “이런 남자” zespołu Monday Kiz, ale reakcja nie była dobra więc zaczął śpiewać hymn narodowy Korei


Wonwoo spytał się “Co powiedziała jego mama przed tym jak poszedł na przesłuchanie”. Odpowiedź brzmiała “Jeśli ty zostaniesz piosenkarzem to każdy może” na co S.Coups krzyknął w żartach: “To takie niemiłe!”. Pytanie o Vernona brzmiało: “Jakie były pierwsze słowa które powiedział mi S.Coups gdy dołączyłem do wytwórni”, a odpowiedzią było “Chodź za mną”, której poprawnie udzielił Woozi. S.Coups zapytał się o przyczynę chęci poddania się przez taniec za czasów bycia trainee. Opowiedział o tym jak, gdy jeszcze byli z Pledis tylko z Jihoonem, ten szybko zapamiętywał choreografie, więc odpowiedzią było “Przez to że Woozi jest geniuszem”. Gdy S.Coups chciał już zrezygnować Jihoon powiedział “Hyung~ zróbmy to (i zadebiutujmy) razem”. Hoshi powiedział, że S.Coups wyglądał bardzo imponująco za czasów trainee na co Wonwoo zażartował “Obiecał ci kupić obiad?” (w zamian za komplementy na scenie).

  • Druga gra: Król Seventeen.

Drużyny i ich nazwy: The8, Dino, Seungkwan, DK- “Byłoby dobrze gdyby potem był obiad”, a ich sloganem było “Chodźmy jeść!”. Jun, Wonwoo, Vernon i S.Coups- “Globalny  Zespół” ze sloganem “Trzymajmy się za ręce”. Jeonghan, Joshua, Hoshi, Woozi- “Samgyeopsal” (potrawa koreańska) ze sloganem “Chiiiiii~~`”

Pierwszą konkurencją było 30 zadań matematycznych do rozwiązania na tablicy oraz szybkie odpowiadania na pytania. Zwyciężył S.Coups. Drugą była zabawa w której wymyślać trzeba było wyrazy, których sylaby zaczynały się na podane z góry litery.

Przegrała drużyna “Byłoby dobrze gdyby potem był obiad”. The8 musiał za karę zatańczyć układ żeńskiego zespołu w secuktywny sposób do osoby obok, więc zatańczył “Gashina” z Seungkwanem


Seungkwan musiał pocałować kogoś pijąc wodę.

 

  • Trzecia gra: Q&A

“Jaki jest Twój cel na 2018? Joshua: Zostać Światową Gwiazdą.”

“Seventeen to…? S.Coups: Występ, Wonwoo: Życie, Mingyu: Schody bez końca, DK: Cenny skarb, The8: Potrzeba pracowania ciężej, Hoshi: Dobre wyglądanie, Jeonghan: Własność Caratów, Joshua: Zabawa, Jun: Moja duma, Woozi: Świetne radzenie sobie, Seungkwan: Szęście że mogę być sobą/Seventeen, Vernon: Bracia, Dino: Wasza właśność”. “Seungkwan: Piosenka BooSeokSoon powstała w dormie przy wygłupianiu się. Mieliśmy na koniec dołączyć “Daebaknaseyo!” (które The8 krzyczał w One Fine Day in Japan) na koniec, ale Jihoon powiedział, że to już za dużo.”

Mingyu powiedział że pomagał projektować nowe bransoletki dla Caratów i pamiętał o tym jak fanka na fansignie powiedziała, że stary model rzemyka łatwo się luzuje więc zmienili zapięcie.

  • Mowy na pożegnanie.

“Wonwoo: Jestem tak szczęśliwy że wydaje mi się że uwolniłem stres z całego miesiąca w te dwa dni. Myślę że śmiałem się dużo w ciągu tych dwóch dni. Dziękuję że dzielicie się swoim czasem i dniem z nami!”

“Joshua: Chcę być z wami na zawsze. Nawet jeśli w przyszłości będziecie mieli swoje dzieci, jeśli przyjdziecie ze swoim dzieckiem to byłoby piękne. Bądźmy razem na zawsze.”

“Mingyu: Tak naprawdę zawsze mówię że zwrócę wam za waszą miłość, ale szczerze mówiąc nie wiem jak to zrobić. Mówię to poważnie.”

“Hoshi: Naprawdę chciałem to zakończyć w wesoły sposób ale muzyka w tle jest zawsze taka smutna. Możecie zmienić ją na “Very Nice”? Minghao: Chciałem żeby stworzył się emocjonalny klimat ale Hoshi wszystko zniszczył!”

“S.Coups: Kiedy Seventeen zbierają się rozmawiamy dużo o Caratach. Kiedy puszczamy budynek po występach patrzymy przez okno samochodu i widzimy Caraty opuszczające to miejsce. Myślę, że jesteśmy bardzo podobni. Też czujemy coś jak smutek czy pustkę, uczucia którego nie umiem wyjaśnić, ale mam nadzieję że Carats będą wracać szczęśliwe. Dziękuję. Kocham Was.”

 


cr: ohmywonwoo, seventeendorkss, mwoozic, OdongGyu, 0a0k0o, svtcheols, Marvelous_MG, ar_0615, gyudncs, seungchill17
Zbiór informacji: luna @ Seventeen Poland
Prosimy o podawanie źródła.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s