[FANACC] 180203 Fanmeeting: „Seventeen in CARATLAND 2018” (trzeci)

Dnia 3 lutego 2018 odbył się fanmeeting „Seventeen in CARATLAND 2018”

  • Kolejność piosenek oraz VCR bez zmian. MC został The8.
  • Pierwsza gra: Quiz o Performance Unicie.

Pytanie The8: “Jakiego zachowania nie rozumiałem, gdy przyjechałem do Korei?”. DK strzelił, że było to nie sprzątanie dormu przez niego, ale Minghao stwierdził, że DK nawet do dziś nie sprząta. Prawidłową odpowiedzią było “Czemu myje się stopy jeśli podłoga jest brudniejsza”. 

Pytanie Juna: “Co było pierwszą rzeczą którą powiedział mi Hoshi?”, prawidłową odpowiedzią było: “Jesteś młodszym bratem Heechula z Super Junior?”. Pytanie Dino: “Jakie są trzy najważniejsze rzeczy gdy ćwiczę?”. “Wonwoo: Najważniejsze przy ćwiczeniach? Dino: Tak. Wonwoo: Coś o czym zawsze myślisz? Dino: Tak. Wonwoo: Woonwoo hyung!” Na to pytanie odpowiedział dobrze Mingyu: “Energia, ekspresja i postęp”. Pytanie Hoshiego: “Co robię gdy chcę pośpiewać?”. Odgadnięto szybko, że odpowiedzią jest “Idę znaleźć DK!” ponieważ harmonizuje się on z Hoshim w śpiewie. Hoshi i DK zaśpiewali wtedy fragment “Miracles in December” zespołu EXO, a Hoshi śpiewał “A piece of You” Yang Daila oraz DK.

  • Druga gra: Król Seventeen.

Drużyny i ich nazwy: S.Coups, Wonwoo, DK, Jeonghan- “Mudfish”, Hoshi, Woozi, Mingyu, Dino-”I’m going to find you now”, Vernon, Seungkwan, Joshua, Jun- “Poprzez morza”.

Pierwsza zabawa to zgadywanie piosenek po jednej sekundzie. W pierwszej części zgadywali piosenki innych artystów, a w drugiej swoje własne. Minghao zaproponował podpowiedź za aegyo Jeonghana. Woozi zgadł “Fast Pace”, Jeonghan “Popular Song”, Mingyu po długim czasie zgadł “Bindaetteok Gentelman”, ostatnia piosenką było “Man.Se” które odgadł Hoshi z pomocą podpowiadających z widowni mu Carats!

Drugą grą było karaoke. Pierwsza drużyna (DK, S.Coups, Jeonghan i Wonwoo) śpiewała do “Bang Bang Bang” Big Bang i zdobyli 91 punktów.

 

Druga drużyna (Woozi, Hoshi, Dino, Mingyu) śpiewali do “Gashina” Sumni.

 

Piosenka trzeciego zespołu (Seungkwan, Vernon, Jun i Joshua) to “Likey” od Twice. Otrzymali 83 punkty. Następnie puszczono “Bboom Bboom” od Momoland dla całego Seventeen oraz “Wee Woo” Pristin. Wszyscy tańczyli i wygłupiali się w trakcie piosenek, oprócz Wooziego, Wonwoo, Juna oraz Minghao, którzy wyglądali na zagubionych.

Kary: Seungkwan musiał zatańczyć seksownie z S.Coupsem i The8. Karą Vernona było zatańczyć do “Red flavor” od Red Velvet z Jeonghanem uśmiechając się przy tym.

Jun musiał zrobić szpagat. Joshua i The8 musili seksownie zatańczyć “krumping”. Caraty z pierwszych rzędów w reakcji zaczęły zakrywać oczy.

Seungkwan chwilowo zastąpił MC The8, gdy ten przygotowywał się do kolejnego występu.

  • Trzecia gra: Q&A.

“Hoshi: Nie uważam żeby aktorstwo było dla mnie.”

Członkowie mówili o tym że byli zmartwieni przez rap Joshuy w trakcie “Un Haeng Il Chi”, który ze słodkiego głosu nagle zmienia się nie do poznania.

Jednym z pytań było “Czego nie mają Seventeen?” Caraty zaczęły krzyczeć, że nie ma takiej rzeczy, ale S.Coups powiedział “Oh, wiem! To czego nie mamy to…koniec”.

  • Pożegnanie

“Seungkwan: Nadal powtarzamy, że wiele nam brakuje. Ale zamiast niedosytu czujemy że otrzymaliśmy tak dużo miłości, że nie wiemy jak wam się odwdzięczyć. Od teraz będę pracować jeszcze ciężej aby odpłacić za Waszą miłość.”

DK miał łzy w oczach, więc Seungkwan chwycił go za rękę dla wsparcia.

 

“Joshua: Jeśli jesteś zmęczonym zawsze możesz polegać na Seventeen, będziemy waszą siłą.” Zaśpiewał też fragment piosenki “Lean on me” Billla Withersa.

S.Coups mówił o tym, że zawsze gdy przygotowują specjalne występy nie chcą aby były one żenujące/ źle przygotowane. Dziękował też pracownikom Pledis.

“The8: Zawsze myślimy o tym jak oddać Wam za Waszą miłość. (…) Wszyscy już widzieli (zdjęcia z nowego albumu). Nawet nie wiedziałem że Pledis użyje moich zdjęć, byłem w szoku.”

 

Przed Encore, gdy Seventeen byli za kulisami, wyemitowana została wiadomość o specjalnym evencie. W trakcie “Mansae” nagle przestała grać muzyka, Seventeen byli bardzo zaskoczeni. Puszczono instrumentalną wersję “Smile Flower” i wszystkie Caraty zaczęły śpiewać podnosząc slogany z napisem: „Powoli i stabilnie bądźmy ze sobą długi czas, wierząc w siebie”.

DVHch7KU8AAqw2J

Seventeen poprosili, żeby zaśpiewać ją jeszcze raz. Seungkwan oraz DK popłakali się ze wzruszenia, a Mingyu i Woozi mieli łzy w oczach.

 

 

cr: gateunji, ohmywonwoo, ar_0615, keurissy, svtade, _rubyfur, 0a0k0o, OdongGyu, mwoozic, cyfrlee, caratfangirl, newja_a, venus961122, guojeu
Zbiór informacji: luna @ Seventeen Poland
Prosimy o podawanie źródła.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s