[WYWIAD] Seventeen x Seventeen – Special Book (Hip-Hop Team)

MINGYU

„Mój japoński nadal nie jest najlepszy, ale zamierzam mówić po japońsku z większą pewnością siebie!”

 

Wzrost: 700 mrówek?
Waga: 100 kilogramów koreańskiej wołowiny ♥
Motto: Uśmiechaj się szczęśliwie tak jak żyjesz!
Rola w grupie: Osoba zajmująca się naprawą rzeczy i gotowaniem.
Wiadomość: Witajcie Carats, tu Mingyu! Dzięki wam jestem szczęśliwy! Chcę żebyście wszyscy także byli szczęśliwi. Kocham was wszystkich. ♥

 • Lubię mówić i słuchać po japońsku. To przyjemność, słyszeć język japoński i wyłapywać różne zwroty podczas wywiadów i nagrań. Kiedy wyjeżdżam za granicę, staram się nie mówić złych rzeczy, które mogą mnie ośmieszyć. Zwrot, którego się ostatnio nauczyłem, to „Pełen pewności siebie”. Usłyszałem to u prowadzącego. Wiedziałem, że „pewność siebie” i „pełen” mają taką samą wymowę jak w języku koreańskim, dlatego zrozumiałem do razu. Od teraz będę mówić po japońsku pełen pewności siebie!
 • Wydaje mi się, że japońscy fani zupełnie inaczej reagują na nasze piosenki, niż fani w innych krajach. Na przykład, kiedy zakończyliśmy śpiewać balladę, nie krzyczeli głośno, a klaskali. Byłem naprawdę zaskoczony unikalnością Japonii. Byłem szczęśliwy, wiedząc, że słuchali uważnie.
 • Seventeen wybierze się na basen, nie ważne, gdzie tym razem jesteśmy. Hotele, w których zostajemy, przeważnie mają baseny, dlatego nie ważne, jak bardzo zmęczeni jesteśmy, z rana wszyscy idziemy popływać. Kąpielówki to bardzo ważny przedmiot!

S.COUPS

„Kolekcjonowanie perfum i chodzenie na siłownie to coś, co mnie ostatnio interesuje!”

 

Wzrost: 102 stopni schodów
Waga: pół paczki ryżu
Motto: Płyń z prądem
Rola w grupie: Lider
Wiadomość: Do czytelników magazynu Seventeen, proszę zawsze bądźcie szczęśliwi. Seventeen także będą ciężko pracować, więc wspierajcie nas!!! Pokażemy siebie z lepszej strony. Bardzo dziękuję.

 • Jednym z moich hobby jest kolekcjonowanie wody kolońskiej. Kolekcja bardzo szybko rosła więc trochę ją przberałem, ale nadal mam 40-50 rodzajów. Ostatnio podobają mi się delikatne zapachy. Może dlatego, że ciągle używam tych samych zapachów, stało się to moim znakiem rozpoznawczym wśród członków zespołu.
 • Zacząłem chodzić na siłownię od wakacji w tym roku, więc kiedy mam czas, chodzimy razem na siłownię. Szczególnie mocno stara się The8, więc wystarczy że patrzę na niego, a motywuje mnie to do większego wysiłku. Z tym że waga którą straciłem podczas ćwiczeń, powróciła podczas wyjazdu do Japonii. Jest tu tak dużo dobrego jedzenia że się przejadałem i znów przytyłem.
 • Artystami których szanuję są BIG BANG. Szczególnie G-Dragona; oczywiście jako artystę, ale też uważam jego styl za urokliwy. Moje ulubione japońskie piosenki to ARASHI „A・RA・SHI” i EXILE „Choo Choo Train”. Chcę by SEVENTEEN zrobiło covery tych piosenek.

WONWOO

„Chciałem przejść się ulicami Japonii! Na pewno sprawię, żeby się to spełniło następnym razem!”

Wzrost: Jedno piętro budynku
Waga: 60 hantli ważących około 1.5kg
Motto: Żyj życiem, z którego byłbyś dumny
Rola w zespole: Intelekt
Wiadomość: Dla czytających magazyn SEVENTEEN, mam nadzieję, że będziecie zdrowi i że w Waszym życiu będą pojawiać się tylko szczęśliwe chwile. Kiedy jest Wam ciężko, mam nadzieję, że będziecie mogli spojrzeć na magazyn SEVENTEEN i na zespół Seventeen i doda Wam to otuchy.

 • Cieszę się, że koncert w Japonii przebiegł bez żadnych wpadek, ale żałuję, że nie mogłem przejść się trochę po ulicach Japonii. Chciałem przejśc się do centrum miasta i słynnych sklepów z ubraniami. Moim ulubionym japońskim daniem jest w sumie sukiyaki i bardzo się cieszę, że byłem w stanie je zjeść podczas mojego pobytu!
 • Japońską frazą jakiej niedawno się nauczyłem jest – 泣きたくない (Don’t wanna cry). Jestem typem człowieka, który raczej nie płacze. To nie tak, że staram się powstrzymywać przed tym, zawsze byłem taką osobą, która nie płacze często.
 • Jeśli chodzi o japońskich artystów to słuchałem dużo SMAP i Arashi. Szczególnie „Lion Heart” SMAP, podczas którego używany jest stojak mikrofonowy. Co do koreańskich artystów to lubię Lee Eun Mi „Albatross”. Często tego słucham jak nie mam weny, kiedy pisze teksty do piosenek.
 • Jestem do niczego jeśli chodzi o gotowanie. Jeśli miałbym coś ugotować, to byłby to ramyun (śmieję się). Dodaje do niego coś od siebie, jajka, zielona cebulkę i suszone wodorosty. Jest naprawdę dobry!

VERNON

„Jestem raperem, ale cieszy mnie delikatna atmosfera płynąca z japońskich piosenek!”

 

Wzrost: trzy krzesła z rodzaju tego, na którym siedzę
Waga: lżejszy niż myślisz
Motto: Po prostu to rób.
Rola w grupie: Raper, Angielski
Wiadomość: Do wszystkich czytelników magazynu Seventeen! Mam nadzieję, że życie sprawia wam wiele zabawy, ponieważ wasze szczęście jest dla nas najważniejsze.

 • Gdy krzyknęliśmy „skaczmy” podczas japońskiego koncertu, wszyscy w tym samym momencie zaczęli skakać! Zostałem zdmuchnięty przez intensywność tego. Ostatnio nauczyłem się japońskiego zwrotu „泣きたくない” (Don’t Wanna Cry). Chciałem powiedzieć to podczas mojej przemowy, ale nie dałem rady. Jest to jedna z rzeczy, której najbardziej żałuję. (śmiech) Moi rodzice także pojawili się na koncercie w Japonii. Trochę zwiedzali i wysłali mi dużo zdjęć japońskiego, pięknego krajobrazu.
 • Lubię piosenki japońskiej grupy Cibo Matto, które moja mama puszczała. Podoba mi się też „Good-bye days” Yui. Czy OST „Ruchomego Zamku Hauru”, „The Promise of the World” jest popularne? To moje ulubione. Filmy Studia Ghibli takie jak „Spirited Away: W Krainie Bogów” czy „Księżniczka Mononoke” są najlepsze!
 • Danie, które potrafię dobrze przyrządzić to instant ramen. Ze względu na to, że jeśli będziesz przestrzegać instrukcji na tyle, to zawsze wyjdzie smaczne. (śmiech) Jedzenie, które pojawiło się w koreańskim webtoonie zatytułowanym „WEBTOON” wygląda smakowicie więc je także chcę spróbować zrobić~!
eng: pinkseungkwanie
PL: Białko, Jumi, Suzie @ Seventeen Poland
Prosimy o podawanie źródła przy braniu naszych tłumaczeń.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s