[WYWIAD] 180205 Seventeen dla Starnews

Część 1:

Wywiad STARNEWS:

Say the name, Seventeen!

Wszyscy: Seventeen! Cześć, jesteśmy Seventeen!

Pytanie: Jaki był dla Was 2017?

S.Coups: Jeśli mógłbym się ośmielić, to chciałbym go nazwać rokiem Seventeen. A to dlatego, że  bardziej niż my sami to zrobiliśmy, to Caraty to osiągnęły i jesteśmy zawsze za to wdzięczni.

Pytanie: Jakieś przemyślenia po zakończeniu promocji z „Clap”?

DK: Chciałbym pogratulować członkom naszego zespołu, Caratom i innym ludziom, którzy nam pomagali. Jednocześnie pracowaliśmy bardzo ciężko podczas promocji z „Clap” mam nadzieję, że nasz następny okres promowania spędzimy równie szczęśliwie, w zdrowiu i pomyślnie.

Pytanie: Jaki jest koncept na ten album?

Woozi: To album specjalny, w którym zostały zawarte dodatkowe 2 piosenki do 2 pełnego albumu. Ta piosenka jest tylko dla naszych Caratów, więc tytuł to „Thanks”. Stworzyliśmy ten album, żeby odwdzięczyć Caratom, za to, że nas doceniły. Mamy nadzieję, że się spodoba. Tak jak mówi sam tytuł, to album specjalny, mieliśmy wiele spotkań, żeby omówić, jak chcemy skierować ten album szczególnie do Caratów. Dlatego właśnie staraliśmy się wyrazić nasze emocje i myśli w najprostszy sposób i najbardziej kojarzący się z SEVENTEEN i wpadliśmy na użycie frazy „Thanks”. Jedna piosenka nazywa się „Thinking about you” i myślę, że spodoba się ona Caratom, szczególnie, że podobały się im takie świeże i wesołe utwory jak „Adore U” i „Pretty U”. Stworzyliśmy słowa w podobny sposób i staraliśmy się stworzyć pewne podobieństwa, żeby przywołać skojarzenia związane z tamtymi piosenkami.

Pytanie: Jakieś śmieszne zdarzenia, które się pojawiły podczas produkcji albumu, którymi chcielibyście się podzielić?

Seungkwan: Po pierwsze, wiem, że Woozi miał spore problemy, cierpiał z powodu braku weny. Wiem, że jeśli nie postawisz się w sytuacji drugiej osoby, to nie jesteś w stanie zrozumieć przez co musiała przejść. Przez to, że promowaliśmy się z „Clap” i musieliśmy iść na ceremonie/gale końcowo-roczne, Woozi miał wiele problemów z przygotowaniem się na te ceremonie i jednocześnie z produkowaniem tego specjalnego albumu. Woozi hyung też stworzył około 7-8 piosenek nim została zaakceptowana ta jedna. Ale w końcu przygotował te piosenkę i najpierw powiedział nam tytuł. Mamy coś takiego, że jak usłyszmy piosenkę, która nam się podoba, to używamy pewnej frazy. Spytał się, co sądzicie o tytule „Thanks”? Stwierdziłem, że „Thanks” to dobry tytuł. Spodobał mi się. Puściliśmy ją na głośnikach po treningu, nasze reakcje zaskoczyły nas samych, zastanawialiśmy się, czy kiedykolwiek był taki moment, że każdemu tak bardzo spodobała się nasza nowa piosenka. Mogę sobie tylko wyobrazić co czuł Woozi, jak szczęśliwy musiał być. Na pewno odczuł ogromną ulgę.

Jun: Piosenka była tak dobra, ze słuchałem jej pod prysznicem i przed snem.

 

Część 2:

Pytanie: Jak chcesz by wyglądał rok 2018?

Joshua: Chcę, by 2018 wyglądał tak jak 2017, by cały zespół był zdrowy i byśmy utrzymali dobre relacje które panują.

Mingyu: Chcę by był to rok, w którym imię Seventeen wywrze duże wrażenie na naszych fanach i ogólnej publice.

The8: Myślę, że w 2018 najważniejsze będzie zdrowie.
Staff: Ah, dobrze się czujesz?
The8: Tak, szybko się kuruję.

Pytanie: Chcecie by Seventeen było kiedyś wspominane jako…

Dino: „To było coś”. Mówię wprost, chcę by myśleli „ah, jest dużo świetnych artystów, ale oni… to było coś, byli prawdziwymi artystami”

Woozi: „Seventeen, to było coś”
(hehehe)

Hoshi: „Emm, mogę się wtrącić? Ahh, nie znacie Seventeen? Serio??? Nie zncie Seventeen???”

Mingyu: „Kiedy ty się urodziłeś?”

Woozi: „Kiedy się urodziłeś?”

Hoshi: To coś jak… „Nie znacie TEGO Seventeen?” Ahh… to było słabsze niż Dino, co nie? Wybaczcie

Woozi: „To było coś!”

DK: Ah, to było coś, byli zbyt dobrzy.

Pytanie: Czy jest coś co chcesz powiedzieć do fanów lub swoich bliskich?

The8: Chcę bardzo powiedzieć rodzicom… To już 4 lata od kiedy tu przybyłem i naprawdę mi przykro, że nie mogliśmy spędzić Nowego Roku razem od 4 lat. Długa droga (przede mną) i nie wiem kiedy będziemy mogli być razem, ale będę dalej pracował by zarabiać dużo pieniędzy i szczerze wierzę w to, że przyjdzie czas, kiedy będę szczęśliwy razem z moją rodziną. Tak więc bądźcie zdrowi, nie martwcie się o mnie i hwaiting!

Jeonghan: Dziękuję Carats które zawsze są z nami. Jest mnóstwo rzeczy które Seventeen może pokazać w 2018 więc czekajcie na nie.  Tak jak w 2017, 2016, 2015 chcę dalej iść tą drogą w 2018.

Woozi: Nadejdą ciężkie czasy tak jak i trudne sytuacje spotkają as w życiu. Będziemy ciężko dla was pracować. Chcę tylko powiedzieć, że chcemy być szczęściem Carats, lub chociaż małą jego częścią. Yup.

Hoshi: Rzeczy które chciałem powiedzieć już zostały powiedziane… Spójrzmy… Chcę powiedzieć że dziękuję, a także hwaiting na cały czas, który jest przed nami.

Joshua: Tak, w 2018 wszyscy, Carats i zespół, pracujmy ciężko.

Jun: Podoba mi się to jak Carats, przyjaciele i rodziny byli szczęśliwi i zdrowi, więc chcę spędzić 2018 tak samo zdrowo i szczęśliwie jak 2017.

Vernon: Otrzymaliśmy do tej pory dość sporo miłości od Carats i będziemy ciężko pracować by wpłynąć na Carats w pozytywnym sensie, tak… Przygotujemy też dużo dobrej muzyki i występów by uczynić was szczęśliwszymi. Bądźcie zdrowi, dziękuję.

Wonwoo: Chciałbym, by wszyscy byli szczęśliwsi niż w 2017 i nawet jeśli nie wiemy co się stanie w przyszłości, chcę by wszyscy byli szczęśliwsi dzięki muzyce.

 

Część 3:

S.Coups: W tym roku zdałem sobie sprawę, że szczęście jest najważniejsze. Personalnie, miałem wole powodów do radości i chciałbym, żeby inni również byli szczęśliwi dzięki temu. A co do Caratów, zawsze będziemy się starali Wam pomóc w odnalezieniu szczęścia. Dziękujemy.

DK: To już około 4, 4 lat. 4 lata jestem już piosenkarzem, w ciągu tych 4 lat było wiele momentów, w których byłem szczęśliwy, ale czasami też możemy czuć się zdołowani, ściągani na dół. Ale Caraty, o nie..

Wszyscy: DK płacze! O nie!

Seungkwan: Nie płacz!

DK: Caraty są powodem dla którego robimy to wszystko z uśmiechem na twarzy, dają nam siłę.

Seungkwan: DK to beksa!

Jeonghan: Awww..

Seungkwan: Ze wszystkich miejsc na świecie, jak możesz płakać tutaj!

Jeonghan: [DK] Myśli dużo o Caratach, więc..

Dino: Ah, serio!

Mingyu: Odetchnij głęboko.

DK: Chciałbym powiedzieć reszcie członków, że jestem bardzo wdzięczny i że jestem szczęśliwy, że mogłem ich wszystkich poznać i spotkać. Chciałbym być z nimi bardzo, bardzo długo.

Dino: Chciałbym krótko dodać, że jestem wdzięczny członkom za wszystko. To juz 5-6 lat od kiedy się poznaliśmy. I przez te smutne, trudne i wesołe czasy, myślę, ze dorośliśmy razem. Dojrzeliśmy i nasz sposób myślenia również się zmienił, myślę, że to się będzie jeszcze działo w przyszłości. Chcę przez to przejść razem dalej, wszystko co napotka nas na tej drodze, mam nadzieję, że pokonamy to razem. Chciałbym, żebyśmy cieszyli się tym co robimy, tworzyli muzykę i żyli szczęśliwie, zawsze z optymizmem patrząc na świat. Chce cieszyć się tym życiem. Kocham Was!

Mingyu: Bardzo cenię samego siebie i następnie cenie przede wszystkim naszych członków. Caraty są dla mnie tak samo ważne jak nasi członkowie, z którymi spędzam 24h w ciągu doby. Tak samo jak z samym sobą, którego bardzo kocham. My, Seventeen, bardzo się cieszymy, że Was [Caraty] mamy, myślę, że wszyscy myślimy podobnie, nie chcemy, żebyście zapomnieli jak ważni dla nas jesteście. Będziemy Was doceniać i adorować jeszcze bardziej. Dziękujemy!

S.Coups: Subskrybenci Starnews, wiedzcie, że Seventeen dalej będzie ciężko pracować, więc proszę wspierajcie nas.

Wszyscy: Say the name! Seventeen! Dziękujemy!

 

PL: cz. 1 i 3 Suzie, cz.2 ume @17Poland
ENG: cr. emmalee1331, hyemingyu @Like17Subs
Prosimy o podawanie źródła przy braniu naszych tłumaczeń

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s