[WYWIAD] News-Ade podziękowania SVT dla reszty zespołu

Wiadomości członków SEVENTEEN dla reszty zespołu na profilu News-Ade:

Dino -> Joshua:

Po treningu, Shua hyung jadł coś w kuchni. Tylko na niego patrzyłem i Joshua od razu spytał, czy chcę gryza. Dziękuje, Joshua, że zaproponowałeś mi wtedy jedzenie. Naprawdę byłem wtedy głodny. Kocham cię.

Woozi -> Reszta członków:

Dziękuje wszystkim członkom, za to, że wszyscy się zawsze zbierają. Jestem wdzięczny za to.

Hoshi -> Reszta członków:

Jestem wdzięczny, że nadal jesteśmy razem jako 13. Że wszyscy są zdrowi i nic ich nie boli, dziękuje bardzo. Dzięki, dzieciaki!

Mingyu -> Seungkwan:

Seungkwan ah, ostatnio jesteś bardzo zajęty ze względu na swój indywidualny plan zajęć (schedule), prawda? Dziękuje, że reprezentujesz SVT i pojawiasz się w wielu programach rozrywkowych i sprawiasz, że wszyscy się śmieją. W przyszłości też mam nadzieję, że będziesz cały czas miał fajne występy jako Seungkwan z Seventeen. W imieniu całego SVT, dzięki!

Seungcheol -> Seungkwan:

Ostatnio jest coś za co jestem bardzo wdzięczny. Do naszego Seungkwana, kiedy przygotowywaliśmy się na gale końcowo-roczne i inne rzeczy, nie mieliśmy za bardzo czasu ze sobą rozmawiać i wszyscy mieli bardzo mało siły. Seungkwannie zostawił bardzo długą wiadomość na czacie grupowym, żebyśmy dalej pracowali ciężko razem i się wspierali. Jako lider to ja powinienem robić takie rzeczy, ale Seungkwan to zrobiłem, za co jestem bardzo wdzięczny. Będę pracował jeszcze ciężej w przyszłości. Dziękuje, Seungkwan!

Wonwoo -> Mingyu:

Mingyu ah, dzięki, że ugotowałeś dla mnie ramyun wczoraj. Dziękuje! Gotuj dla mnie częściej!

Dokyeom -> Seungkwan:

Chcę powiedzieć, że dziękuje Seungkwanowi, kiedy tylko brakuje nam energii albo siły, zawszę ją nam dajesz, Seungkwan.

Jeonghan -> Dokyeom:

Po pierwsze członkiem, któremu jestem wdzięczny spośród całego zespołu jest Dokyeom. Naprawdę, hyung zrobi to jeszcze raz. Dokyeom, dzięki! Ciężko się przebywa w otoczeniu hyunga (Jeonghana), dziękuje, że znosisz moje zaczepki i żartujesz sobie razem ze mną. Wczoraj, byłem obok DK i powiedziałem „dziękuję, że jesteśmy blisko”. Zawsze zaczepiam i żartuje sobie z Dokyeoma, ale dziękuję, że nadal jesteś blisko mnie. Dokyeom ah, dziękuje!

Myungho -> Reszta członków:

Ostatnio jestem bardzo wdzięczny względem reszty zespołu. Byłem ciężko chory, ale dziękuje, że byliście wtedy przy mnie i wspieraliście mnie. Byłem bardzo szczęśliwy, kiedy tylko mogłem Was zobaczyć obok siebie. Więc dziękuje!

Seungkwan -> Hoshi:

Ostatnio nagrywałem do wielu programów rozrywkowych indywidualnie. Kiedy tylko szedłem wspierałeś mnie i mówiłeś, że dam sobie radę, kiedy byłem bardzo zmęczony. Hoshi hyung zostawiał wiadomości dla mnie, podczas nagrywania do „Masked Singer” i moich urodzin i dni takich jak te. Jestem bardzo wdzięczny, że Hoshi hyung zawsze pamięta o tym, by do mnie napisać. Podczas „Masked Singer”, kiedy była już trzecia runda, członkowie powiedzieli, że byłem świetny. Poczułem się naprawdę świetnie wtedy.

Vernon -> Reszta członków:

Aktualnie jestem przeziębiony, mam grypę, członkowie się martwią o moje zdrowie. Jestem wdzięczny, że się mną opiekują w ten sposób. Teraz też jestem wdzięczny.

Jun -> Hoshi:

Ostatnio przydarzyło się coś miłego. Miałem grypę z powodu brzydkiej pogody i Hoshi był obok mojego łóżka. Przed snem zawsze mnie pyta „Jun ah, czy wszystko okej? Czujesz się lepiej?”. To było bardzo miłe i byłem mu wdzięczny za to. Hoshi, Ty też o siebie dbaj i nie choruj jak ja!

Joshua -> Hoshi:

Hoshi ah, zawsze kiedy widzisz, że jestem zmęczony, przychodzisz się spytać, czy wszystko okej. Dziękuje, że zawsze o to pytasz. Szczerze. Dziękuje!

 

ENG trans: BOO_UNIVERSE
PL trans: Suzie
Prosimy o podawanie źródła przy braniu naszych tłumaczeń.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s