Pierwsze spotkanie polskich CARATs (WARSZAWA 28.05.2016)

DATA: 28 maja 2016

MIEJSCE: Warszawa, Pola Mokotowskie (Jak dotrzeć na miejsce)

GODZINA: 13:00

Wydarzenie na facebooku

Pod koniec maja odbyło się pierwsze spotkanie polskich Carats w Warszawie, na Polach Mokotowskich. Polscy fani mieli okazję poznać się ze sobą, wygrać nagrody biorąc udział w konkursie i miło spędzić czas.
Spotkaliśmy się przed godziną 13 pod Złotymi Tarasami, następnie wspólnie razem pojechaliśmy metrem na Pola Mokotowskie. Przed wejściem do parku czekaliśmy na spóźnialskich i ruszyliśmy wgłąb szukając miejsca gdzie się rozłożyliśmy.
Na sam początek admini Seventeen Poland przywitali się z osobami, które przyszły, później wspólnie zagraliśmy w „sałatkę owocową”. Po tej grze przyszedł czas na konkurs. Do wygrania był oficjalny grupowy plakat Seventeen z albumu „LOVE&LETTER”, kubek z nadrukiem (za nadruk i wykonanie kubka dziękujemy Mike i Alex z grupy coverującej NEXT) i koszulka fandomowa. Dodatkowo trzy pierwsze miejsca otrzymały dyplomy.
Po tym przyszedł czas na zdjęcia. Została zrobiona seria grupowych zdjęć, które można zobaczyć na fanpage’u Seventeen Poland. Polscy fani mieli okazję również nauczyć się fragmentu Adore U. Mini warsztaty zostały poprowadzone przez Stefana i Nikę. Po warsztatach zagraliśmy jeszcze w rysunkowe kalambury.

Spotkanie zakończyło się po godzinie 18, przyszło na nie ponad 30 osób.

IMG_8968napis

<<więcej zdjęć>>

Reklamy